Świetna lokalizacja

Restauracja przy głównej drodze w Poříčí. Dużo miejsc parkingowych, przystanek komunikacji miejskiej 200m od restauracji, tania taksówka w Trutnovie. 

LA Burger restaurace

Každý den otevřená restaurace LA burger s vyhlášenými burgery dle amerických receptur. V menu naleznete také steaky, saláty a mexickou kuchyni.

Darmowe wifi

Každá chata má vlastní wifi, což umožňuje silné připojení jak na pokoji tak kdekoliv v areálu.

Ubytovací kapacita

Kapacita hotelu je 31 osob včetně přistýlek pro děti do 10 let. V hotelu jsou 3 typy pokojů. Apartmán se samostatnou ložnicí a 2 manželskými postelemi a dvoulůžkové pokoje Standard a Economy, lišícími se velikostí a pohovkou.

Plac zabaw

Duży kryty plac zabaw o powierzchni 170 m2 zapewni dzieciom ogromną radość. Na tym terenie znajduje się 7 trampolin, zjeżdżalnia, baseny z piłeczkami, strefa wspinaczkowa i wiele innych elementów

Centrum fitness

V naší posilovně naleznete kompletní výbavu profesionálních posilovacích strojů na celé tělo. Dále máme nově vybavenou kardio zónu s profesionálními stroji s velkou dotykovou obrazovkou s možností virtuálního běhu či cyklistiky. Součástí fitness centra jsou také 2 squashové kurty, velká hala, badmintonové kurty nebo ping pong

Zvolte si svůj pokoj pro nerušenou dovolenou

V hotelu jsou 3 typy pokojů. Apartmán se samostatnou ložnicí a 2 manželskými postelemi a dvoulůžkové pokoje Standard a Economy, lišícími se velikostí a pohovkou.

Apartmán

Apartmán vás přivítá pohodlným posezením na pohovce a velkou chytrou TV. Vybavení zahrnuje vlastní koupelnu s toaletními potřebami, fénem a ručníky. Pokoj je dále vybaven trezorem, psacím stolem a velkou skříní. V apartmá naleznete 2 manželské postele v ložnici a rozkládací pohovku, která může sloužit jako přistýlka pro děti do 10 let. Užijte si klidný a relaxační pobyt v našem apartmá.

1-5 | 35 m² | WiFi | Velká TV

Dvoulůžkový pokoj Standard

Dvoulůžkový pokoj Standard vás přivítá pohodlným posezením na pohovce a velkou chytrou TV. Vybavení zahrnuje vlastní koupelnu s toaletními potřebami, fénem a ručníky. Pokoj je dále vybaven trezorem, psacím stolem a velkou skříní. V pokoji naleznete 1 manželskou postel a rozkládací pohovku, která může sloužit jako přistýlka pro děti do 10 let. Užijte si klidný a relaxační pobyt v našem hotelu.

1-3 | 21 m² | WiFi | Velká TV

Dvoulůžkový pokoj Economy

Dvoulůžkový pokoj Economy vás přivítá pohodlnou postelí a velkou chytrou TV. Vybavení zahrnuje vlastní koupelnu s toaletními potřebami, fénem a ručníky. Pokoj je dále vybaven trezorem, psacím stolem a velkou skříní. V pokoji naleznete 1 manželskou postel. Užijte si klidný a relaxační pobyt v našem hotelu.

1-2 | 18 m² | Wi-Fi | Velká TV

Rezervujte si pobyt přímo

Využijte možnosti přímé rezervace.

Hotel pro celou rodinu

Zjistěte co vše můžete využít v Olymlandu

LA Burger

Restaurace zaměřená na Americkou kuchyni, které dominují vyhlášené burgery dle amerických receptur. V menu ale naleznete také steaky, saláty a mexickou kuchyni. 

Kręgle

8 profesjonalnych torów bowlingowych Qubica, tory z automatycznymi barierkami dla dzieci. Bezpłatny wynajem butów. Skorzystaj z systemu rezerwacji, aby zarezerwować kręgle.

Plac zabaw

Duży kryty plac zabaw o powierzchni 170 m2 zapewni dzieciom ogromną radość. Na tym terenie znajduje się 7 trampolin, zjeżdżalnia, baseny z piłeczkami, strefa wspinaczkowa i wiele innych elementów

Centrum fitness

V naší posilovně naleznete kompletní výbavu profesionálních posilovacích strojů na celé tělo. Dále máme nově vybavenou kardio zónu s profesionálními stroji. Součástí fitness centra jsou také 2 squashové kurty, velká hala, badmintonové kurty nebo ping pong

pl_PLPolish