Great location

Restaurant by the main road in Poříčí. Many parking spaces, public transport stop 200m from the restaurant, cheap taxi in Trutnov. 

LA Burger restaurace

Každý den otevřená restaurace LA burger s vyhlášenými burgery dle amerických receptur. V menu naleznete také steaky, saláty a mexickou kuchyni.

Free wifi

Každá chata má vlastní wifi, což umožňuje silné připojení jak na pokoji tak kdekoliv v areálu.

Ubytovací kapacita

Kapacita hotelu je 31 osob včetně přistýlek pro děti do 10 let. V hotelu jsou 3 typy pokojů. Apartmán se samostatnou ložnicí a 2 manželskými postelemi a dvoulůžkové pokoje Standard a Economy, lišícími se velikostí a pohovkou.

Playground

A large indoor playground on an area of 170 m2 will provide great enjoyment for children. On this area there are 7 trampolines, a slide, ball pools, a climbing zone and many other elements

Fitness center

V naší posilovně naleznete kompletní výbavu profesionálních posilovacích strojů na celé tělo. Dále máme nově vybavenou kardio zónu s profesionálními stroji s velkou dotykovou obrazovkou s možností virtuálního běhu či cyklistiky. Součástí fitness centra jsou také 2 squashové kurty, velká hala, badmintonové kurty nebo ping pong

Zvolte si svůj pokoj pro nerušenou dovolenou

V hotelu jsou 3 typy pokojů. Apartmán se samostatnou ložnicí a 2 manželskými postelemi a dvoulůžkové pokoje Standard a Economy, lišícími se velikostí a pohovkou.

Apartmán

Apartmán vás přivítá pohodlným posezením na pohovce a velkou chytrou TV. Vybavení zahrnuje vlastní koupelnu s toaletními potřebami, fénem a ručníky. Pokoj je dále vybaven trezorem, psacím stolem a velkou skříní. V apartmá naleznete 2 manželské postele v ložnici a rozkládací pohovku, která může sloužit jako přistýlka pro děti do 10 let. Užijte si klidný a relaxační pobyt v našem apartmá.

1-5 | 35 m² | WiFi | Velká TV

Dvoulůžkový pokoj Standard

Dvoulůžkový pokoj Standard vás přivítá pohodlným posezením na pohovce a velkou chytrou TV. Vybavení zahrnuje vlastní koupelnu s toaletními potřebami, fénem a ručníky. Pokoj je dále vybaven trezorem, psacím stolem a velkou skříní. V pokoji naleznete 1 manželskou postel a rozkládací pohovku, která může sloužit jako přistýlka pro děti do 10 let. Užijte si klidný a relaxační pobyt v našem hotelu.

1-3 | 21 m² | WiFi | Velká TV

Dvoulůžkový pokoj Economy

Dvoulůžkový pokoj Economy vás přivítá pohodlnou postelí a velkou chytrou TV. Vybavení zahrnuje vlastní koupelnu s toaletními potřebami, fénem a ručníky. Pokoj je dále vybaven trezorem, psacím stolem a velkou skříní. V pokoji naleznete 1 manželskou postel. Užijte si klidný a relaxační pobyt v našem hotelu.

1-2 | 18 m² | WiFi | Velká TV

Rezervujte si pobyt přímo

Využijte možnosti přímé rezervace.

Hotel pro celou rodinu

Zjistěte co vše můžete využít v Olymlandu

LA Burger

Restaurace zaměřená na Americkou kuchyni, které dominují vyhlášené burgery dle amerických receptur. V menu ale naleznete také steaky, saláty a mexickou kuchyni. 

Bowling

8 professional bowling lanes Qubica, lanes with automatic barriers for children. Free shoe rental. Use the reservation system to book bowling.

Playground

A large indoor playground on an area of 170 m2 will provide great enjoyment for children. On this area there are 7 trampolines, a slide, ball pools, a climbing zone and many other elements

Fitness center

V naší posilovně naleznete kompletní výbavu profesionálních posilovacích strojů na celé tělo. Dále máme nově vybavenou kardio zónu s profesionálními stroji. Součástí fitness centra jsou také 2 squashové kurty, velká hala, badmintonové kurty nebo ping pong

en_USEnglish