Hotelový pokoj

Dvoulůžkový Economy

Přijďte a užijte si pobyt v našem dvoulůžkovém pokoji Economy, které vás okouzlí svým pohodlným a stylovým vybavením, které vám umožní relaxovat a odpočinout si po náročném dni, ať už jste strávili čas prozkoumáváním okolí nebo pracovně. Velká chytrá TV nabízí širokou škálu zábavy pro celou rodinu.

Vlastní koupelna je vybavena veškerými potřebnými toaletními potřebami, fénem a ručníky, které zaručují vaše pohodlí. Pro vaše cennosti je v pokoji k dispozici trezor a také k dispozici psací stůl a velká skříň. Pokoj nabízí manželskou postel, která zaručuje pohodlný a kvalitní spánek. Pokoj je tak ideální pro páry a pracovní cesty.

 

Základní informace

1 – 2 osoby

 18 m²

soukromá koupelna

Wifi zdarma

lednice, rychlovarný set, trezor, ručníky

parkování zdarma

 

Stravování

Každý den otevřená restaurace LA burger s vyhlášenými burgery dle amerických receptur. V menu naleznete také steaky, saláty a mexickou kuchyni.

Fitness centrum

V naší posilovně naleznete kompletní výbavu profesionálních posilovacích strojů na celé tělo. Dále máme nově vybavenou kardio zónu s profesionálními stroji s velkou dotykovou obrazovkou s možností virtuálního běhu či cyklistiky. Součástí fitness centra jsou také 2 squashové kurty, velká hala, badmintonové kurty nebo ping pong

  Dětské hřiště

Velké vyžití pro děti zajistí moderní vnitřní dětské hřiště na ploše 170m². Na této ploše je 7 trampolín, skluzavka, kuličkové bazénky, prolézací zóna a mnoho dalších prvků

 

Zvolte si svůj pokoj pro nerušenou dovolenou

V hotelu jsou 3 typy pokojů. Apartmán se samostatnou ložnicí a 2 manželskými postelemi a dvoulůžkové pokoje Standard a Economy, lišícími se velikostí a pohovkou.

Apartmán

Apartmán vás přivítá pohodlným posezením na pohovce a velkou chytrou TV. Vybavení zahrnuje vlastní koupelnu s toaletními potřebami, fénem a ručníky. Pokoj je dále vybaven trezorem, psacím stolem a velkou skříní. V apartmá naleznete 2 manželské postele v ložnici a rozkládací pohovku, která může sloužit jako přistýlka pro děti do 10 let. Užijte si klidný a relaxační pobyt v našem apartmá.

1-5 | 35 m² | WiFi | Velká TV

Dvoulůžkový pokoj Standard

Dvoulůžkový pokoj Standard vás přivítá pohodlným posezením na pohovce a velkou chytrou TV. Vybavení zahrnuje vlastní koupelnu s toaletními potřebami, fénem a ručníky. Pokoj je dále vybaven trezorem, psacím stolem a velkou skříní. V pokoji naleznete 1 manželskou postel a rozkládací pohovku, která může sloužit jako přistýlka pro děti do 10 let. Užijte si klidný a relaxační pobyt v našem hotelu.

1-3 | 21 m² | WiFi | Velká TV

Dvoulůžkový pokoj Economy

Dvoulůžkový pokoj Economy vás přivítá pohodlnou postelí a velkou chytrou TV. Vybavení zahrnuje vlastní koupelnu s toaletními potřebami, fénem a ručníky. Pokoj je dále vybaven trezorem, psacím stolem a velkou skříní. V pokoji naleznete 1 manželskou postel. Užijte si klidný a relaxační pobyt v našem hotelu.

1-2 | 18 m² | WiFi | Velká TV

cs_CZCzech